Klasická masáž

Vhodná je pri chorobách pohybového aparátu, pri strese, dlhodobej nehybnosti, vnútorných chorobách, poúrazových a pooperačných stavoch. Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. 

Reflexná masáž

Pôsobí na nervový systém, ktorý je hlavným riadiacim systémom v organizme človeka. Má facilitačný dráždivý účinok prospešný v krátkom čase na  hlboko visceralno pohybové   štruktúry v regionálnom ale aj celoplošom rozmedzí ľudského tela.  Taktiež  účinky prekrvenia  tkaniva   sú významné. Reflexná masáž sa odporúča u chronických algických stavoch, pri športových aktivitách a  imobilných pacientov.

Lymfodrenáž manuálna

Opuchy dolných a horných  končatín  z preťaženia, pri srdcovocievnych ochoreniach, poruchách funkcie obličiek, metabolické ochorenia, onkologické diagnózy spôsobujú mestnanie lymfy v tkanivách a tým ovplyvňujú  vitálne funkcie organizmu.  Opuch lymfatických uzlím spomalí metabilizmus a ovplyvní funkciu všetkých orgánov.